Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

12.02.2023 – VI Niedziela Zwykła

1. Dziś VI niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza św. jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane Słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

2. W poniedziałek, 27 lutego, rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Poniedziałek, 27 lutego, godz. 19:30, sala na plebanii.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 15 odbędzie się spotkanie dla dzieci i rodziców klas III, które przygotowują się do I Komunii św., połączone ze Mszą św.

4. Również w przyszłą niedzielę o godz. 12:30, Msza św. w intencji Rycerstwa Niepokalanej, a po Mszy św. spotkanie formacyjne.

5. Przypominamy, że w każdą sobotę o godz. 18 jest odprawiana Msza św. z liturgią niedzielną, dla wiernych, którzy ze względu na obowiązkową pracę, nie mogą brać udziału we Mszy św. w niedzielę.

6. Kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do soboty włącznie, w godz. od 8 do 9 rano i po południu od 16 do 17.

7. Zapraszamy na nabożeństwa stałe w naszym kościele: w środy o godz. 18 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątki o godz. 18 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

8. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii (i u ministrantów) jest do nabycia nowy nr Gościa Niedzielnego.