Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

13 X 2013 – OGŁOSZENIA – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Trwa dzień papieski, który obchodzimy pod hasłem – Jan Paweł II, papież dialogu. O godz. 14.45 przy kamieniu na placu celebry Mszy św. papieskiej rozpocznie się bieg papieski. Meta przy pomniku Jana Pawła II na Starym Rynku. Po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.
 2. Jutro 14 października, naszą pamięcią obejmujemy nauczycieli i wychowawców, którzy obchodzą swoje święto. Wspierajmy ich naszą życzliwością, a przede wszystkim płynącą z serca gorącą modlitwą.
 3. W piątek, 18 października przypada święto św. Łukasza Ewangelisty. Jest to dzień modlitw za pracowników Służby Zdrowia. Modlitwą obejmujemy wszystkich, którzy troszczą się o nasze zdrowie i życie.
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza św. w intencji Rycerstwa Niepokalanej. Natomiast o godz. 15. kolejne spotkanie dla rodziców i dzieci klas II połączone z Mszą św.
 5. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych i na Mszę św. listopadową za zmarłych. Za zmarłych poleconych nam w wypominkach modlimy się w każdą niedzielę o 9.30. Msza św. listopadowa za zmarłych będzie sprawowana codziennie o godz. 17.00. Imiona naszych bliskich zmarłych możemy zgłaszać po każdej Mszy św. w zakrystii, a także w kancelarii parafialnej.
 6. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne na 2014 r. Cena jednego egzemplarza - 4zł.
 7. Otrzymaliśmy z Caritas naszej diecezji, do rozprowadzenia w parafii znicze na Uroczystość wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Możemy je nabywać w kiosku pod chórem.
 8. Spotkanie dla uczniów klas II gimnazjum rozpoczynające kolejny cykl przygotowań do sakramentu bierzmowania dziś po Mszy św. o godz. 12.30.
 9. Zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową w kościele: w niedziele o godz. 16.15, w dni powszednie o 17.30.
 10. Przed kościołem jest wystawiony kontener do którego możemy składać makulaturę. Pieniądze ze sprzedaży makulatury będą przeznaczone na budowę studni w Sudanie Południowym w Afryce.
 11. We środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
 12. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.