Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

20 X 2013 – OGŁOSZENIA – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś o godz. 15.00 spotkanie dla rodziców i dzieci klas II, które przygotowują się do I Komunii św. połączone ze Mszą św. Przypominamy, że w naszej diecezji obowiązuje zasada: dzieci i młodzież uczęszcza na lekcje religii do szkoły, a sakramenty przyjmuje w parafii.
 2. We wtorek wypada liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II, papieża. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00.
 3. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Przez cały tydzień modlimy się za misjonarzy, aby mogli skutecznie wypełniać swoje powołanie i nieść Ewangelię ludom i narodom, które wiarę zagubiły, albo dotąd Boga nie poznały. Wielkie dzieło misyjne wspieramy dziś także składając ofiary na Papieskie dzieła misyjne.
 4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla młodzieży klas I szkoły ponadgimnazjalnej i klas III gimnazjum przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 5. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych i na Mszę św. listopadową za zmarłych. Imiona naszych bliskich zmarłych możemy zgłaszać po każdej Mszy św. w zakrystii, a także w kancelarii parafialnej.
 6. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne na 2014 r. Cena jednego egzemplarza - 4zł.
 7. Otrzymaliśmy z Caritas naszej diecezji, do rozprowadzenia w parafii znicze na Uroczystość wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Możemy je nabywać w kiosku pod chórem. Pieniądze ze sprzedaży zniczy przeznaczone są na pomoc najbardziej potrzebującym.
 8. Przed kościołem jest wystawiony kontener do którego możemy składać makulaturę. Pieniądze ze sprzedaży makulatury będą przeznaczone na budowę studni w Sudanie Południowym w Afryce.
 9. Zapraszamy zelatorki i członkinie KŻR z naszej parafii na wspólną modlitwę różańcową w kościele 24 października o 17.30. Tego dnia przypada II Ogólnopolski Dzień Modlitwy Różańcowej. Dziękując Bogu za dzieło Żywego Różańca w Polsce prosić będziemy o beatyfikację sługi Bożej Pauliny Jaricot. Tych, którym zdrowie nie pozwoli być tego dnia w kościele, gorąco prosimy o włączenie się w modlitwę w swoim domu.
 10. Spotkanie grupy Caritas w poniedziałek po mszy wieczornej.
 11. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.