Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

22 IX 2013 – OGŁOSZENIA – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Przyjmujemy intencje Mszy Św. na 4. kwartał 2014 roku, czyli miesiące – październik, listopad i grudzień. Przyjmujemy też na Msze Św. gregoriańskie za zmarłych, odprawiane przez 30 kolejnych dni. Informujemy też, że są wolne terminy na Msze Św. w dni powszednie w tym roku.
  2. W każdą sobotę o godz. 18.00 jest odprawiana Msza Św. z liturgią niedzielną dla wiernych, którzy ze względu na obowiązkową pracę, nie mogą brać udziału we Mszy Św. w niedzielę.
  3. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne na 2014 r. Cena jednego egzemplarza - 4zł.
  4. W sobotę 12 października jest organizowana diecezjalna pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Domaniewic. Zapisy i bliższe szczegóły w zakrystii.
  5. Fundacja „Czyń dobro im. Jana Pawła II” serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wysłali 1% podatku dochodowego na budowę Domu Pogodnej Starości. 948 podatników przekazało na konto Fundacji 65 953 zł. Fundacja dziękuje też za wszystkie ofiary indywidualne, za modlitwę i wszelką pomoc. Bóg zapłać. Aktualnie wykonywana jest kanalizacja pozioma w drugiej części budynku i montowane są okna. Za wszystkich ofiarodawców na budowę Domu Pogodnej Starości modlimy się w każda środę na nowennie do MB Nieustającej Pomocy i na Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00.
  6. Zapraszamy wszystkich naszych parafian do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Tuszewskiej 28 września w sobotę o godz. 15.00. Już szósty rok, tego samego dnia i o tej samej porze na rogach ulic, będziemy prosić Boga o miłosierdzie dla nas i całego świata. Pragniemy, aby poprzez tę modlitwę dać świadectwo wielkiej mocy Bożego Miłosierdzia. Modlimy się także w intencjach, które niepokoją nasze lokalne społeczności. Idea odmawiania Koronki na ulicach i skrzyżowaniach naszych miast to przypominanie światu o przesłaniu Bożego Miłosierdzia. Inicjatywa ta zrodziła się po beatyfikacji Ks. Michała Sopoćki – spowiednika i kierownika duchowego Św. Faustyny. Grupa Miłosierdzia Bożego działająca przy naszej parafii jeszcze raz zaprasza wszystkich do wspólnej modlitwy. Sobota 28 września godz. 15.00 przy naszej parafii.
  7. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.