Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

4 V 2014 – OGŁOSZENIA – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane codziennie:

- w dni powszednie o godz. 17.30

- w niedzielę o godz. 16.15

2. W czwartek 8 maja przypada uroczystość św. Stanisława Bp i M. Jest on wzorem dla tych, którzy mają oddawać codzienne swoje życie dla gromadzenia Chrystusowej owczarni. Będziemy więc prosić św. Stanisława o wstawiennictwo, aby powołania kapłańskie budzące się na polskiej ziemi, były naprawdę godne i święte. Zapraszamy na msze św. o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 17.00 i 18.00. O godz. 18.00 msza św. zbiorowa.

3. W sobotę 10 maja w kościele na Korabce odbędzie się czuwanie modlitewne o powołania kapłańskie i zakonne dla naszej diecezji. Początek o godz. 18.00. Zapraszamy na to spotkanie młodzież, która poszukuje swojej drogi życiowej.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość odpustową - Chrystusa Dobrego Pasterza. Uroczysta Msza św. i procesja z Najświętszym Sakramentem o godz. 12.30. Zapraszamy na procesję wszystkie zespoły parafialne, wszystkich parafian i gości. Na każdej Mszy św. możemy uzyskać odpust zupełny. Należy wypełnić następujące warunki: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św. i dowolna modlitwa w intencjach Ojca św. Uroczystość odpustowa będzie poprzedzona doroczną adoracją Najświętszego Sakramentu w najbliższy czwartek, piątek i sobotę. Niech każdy z nas znajdzie chwilę na osobistą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Adorację poprowadzą grupy modlitewne, porządek jest wywieszony pod chórem.

Dziewczynki, które chciały by sypać kwiatki na procesji odpustowej zapraszamy na spotkanie w dniu odpustu o godz. 12.00 w strojach łowickich, lub w albach.

5. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu.

6. Klub Gazety Polskiej w Łowiczu zaprasza 10 maja o godz. 18.00 na zgromadzenie społeczne przy markecie Biedronka na Górkach w programie min. koncert Kapeli znad Baryczy, szczegóły pod chórem.

 7. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.