Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia 5 czerwca 2022

 1. Dziś wraz z całym Kościołem obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Wspominamy dzień, kiedy na zgromadzonych w Wieczerniku Apostołów zstąpił Duch Święty pod postacią ognistych języków. Dzięki Jego mocy uczniowie wyszli z Wieczernika, aby głosić całemu światu orędzie zbawienia.  Dziś prosimy, aby Duch Święty dał nam głębiej zrozumieć tajemnicę Eucharystii. Niech nas umacnia swoimi darami, abyśmy byli prawdziwymi świadkami Chrystusa w dzisiejszym świecie.
 2. Dzisiejsza niedziela jest także pierwszą niedzielą miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy św. o godz. 12.30
 3. Jutro, 6 czerwca, przypada święto Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła. Pod krzyżem Maryja została dana za Matkę nie tylko św. Janowi, ale także wszystkim ludziom. Towarzyszy wspólnocie Kościoła od samego początku. Będziemy wypraszać Jej orędownictwa w naszych codziennych potrzebach. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7, 8, 10, 17 i 18.
 4. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Jest to dzień modlitw o Bożą pomoc i łaskę wierności dla kapłanów.
 5. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do naszego kościoła.
  • w niedzielę i uroczystości o godz. 16.30
  • w dni powszednie o godz. 17.30
 6. W najbliższą sobotę 11 czerwca młodzież klas VIII przystąpi do sakramentu bierzmowania. Z tej racji spotkanie przed bierzmowaniem w czwartek o godz. 18.30. Spowiedź dla młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania, rodziców, świadków, rodzeństwa w pt o godz. 16.00
 7. W najbliższą niedzielę, 12 czerwca, będziemy obchodzili uroczystość Najświętszej Trójcy. Przypominamy, że  ta uroczystość kończy czas wielkanocnej Komunii św.
 8. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować intencje Mszy św. na III kwartał 2023 roku – czyli miesiące – lipiec, sierpień, wrzesień. Informujemy też, że są wolne terminy na Msze Św. w dni powszednie w tym roku.
 9. W niedzielę 19 czerwca odbędzie się procesja z Najśw. Sakramentem do 4 ołtarzy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy  na terenie naszej parafii:
 10. I ołtarz – KŻR Rodziców modlących się za dzieci św. Michała Arch., KŻR św. Wiktorii i KŻR bł. kard. S. Wyszyńskiego, II ołtarz – Cech Rzemiosł Różnych z Łowicza
 11. W środę 15 czerwca o godzinie 19:00 spotkanie dla dzieci klas czwartych (rocznicowych), które w zeszłym roku przyjęły pierwszy raz Komunię Świętą. Spotkanie w kościele.