Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA – 8.06.2014 – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc ofiarom powodzi na Bałkanach.

2. Dzisiejszą uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która przypada dokładnie 50 dni po Zmartwychwstaniu, kończymy obchody okresu wielkanocnego. Uroczystość ta to także dzień narodzin Kościoła, wspólnoty wierzących. Pamiętajmy zatem w naszej modlitwie o tych, z którymi tę wspólnotę parafialna, diecezjalna, ale także uniwersalna tworzymy.

3. Jutro przypada święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na Msze św. o godz.: 7.00, 8.00, 10.00, 17.00 i 18.00. Nabożeństwo czerwcowe po mszy o godz. 17.00.

4. Przyjmujemy intencje Mszy św. na 3 kwartał 2015 r. miesiące: lipiec sierpień i wrzesień. Przyjmujemy też na Msze św. gregoriańskie za zmarłych, odprawiane przez 30 kolejnych dni. Informujemy, że są jeszcze wolne terminy na msze św. w dni powszednie w tym roku.

5. W czwartek, 12 czerwca będziemy obchodzili święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Ma to być dzień modlitwy całego Kościoła za powołanych do kapłaństwa, o ich świętość i wytrwałość w kapłańskim posługiwaniu.

6. Ponawiamy zaproszenie ks. bpa Ordynariusza na mszę dziękczynna za kanonizacje Ojca świętego Jana Pawła II. Sobota 14 czerwca, godz. 19.00 plac celebry papieskiej.

7. W dniach od 21 do 24 sierpnia organizowana będzie pielgrzymka do Krakowa, Wadowic, Oświęcimia i Zakopanego. Szczegóły w zakrystii.

8. Biskup Ordynariusz zaprasza na Pierwszą Diecezjalną Pielgrzymkę Niewidomych, Niedowidzących oraz ich Przewodników do Sanktuarium MB w Głogowcu 21 czerwca 2014 r. Szczegóły na tablicy pod chórem.

9. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.