Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do niebieskiej ojczyzny. Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma, w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość odpustową – Chrystusa Dobrego Pasterza. Uroczysta Msza św. za parafian i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 12.30 (bez procesji). Na każdej Mszy św. możemy uzyskać odpust zupełny. Należy wypełnić następujące warunki: trzeba być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą i odmówić dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
  3. Odpust parafialny poprzedzi doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu w najbliższy czwartek, piątek i sobotę. Niech każdy z nas znajdzie chwilę czasu na osobistą modlitwę przed Panem Jezusem, który pozostał z nami pod postacią chleba. Prosimy o poprowadzenie adoracji Koła Żywego Różańca. Program adoracji jest umieszczony na tablicy pod chórem. W czwartek, piątek i sobotę będą dodatkowe Msze św. o godz. 10.00.
  4. W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze św. tego dnia o godz. 7.00, 8.00, 17.30 i 18.00. Spowiadamy w czasie każdej Mszy św.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców i dzieci klas III, ze Szkoły Podstawowej nr 1, 2, 4, ze Szkoły Pijarskiej i ze Szkoły w Jamnie i Wygodzie - połączone ze Mszą św..