Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza. Dla naszej wspólnoty parafialnej uroczystość odpustowa. Dziękujemy Chrystusowi za to, że przewodzi naszej wspólnocie parafialnej i nas uświęca.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek, piątek i sobotę. Szczególnie dziękujemy Kołom Żywego Różańca za poprowadzone adoracje.
  3. Dzisiaj rozpoczynamy dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie dobrym pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów.
  4. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ze śpiewem litanii do Matki Bożej. Nabożeństwa majowe w kościele: o godz. 16.30 – w niedzielę i uroczystości; o godz. 17.30 w dni powszednie; nabożeństwo majowe przy kapliczce na ul. Jana Pawła II – codziennie o godz. 19.00. Różaniec fatimski w sobotę po Mszy o godz. 18.00.
  5. Pragniemy serdecznie podziękować za wszelkie ofiary złożone w minionych tygodniach na tacę, na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem waszą hojność.
  6. Nasz parafianin, diakon Artur Kosiorek otrzyma w dniu 29 maja br. święcenia prezbiteratu (kapłańskie). Polecamy ks. Diakona modlitwie naszych parafian.