Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 01.05.2016 – Szósta Niedziela Wielkanocna

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy maj - miesiąc, który w naszej polskiej tradycji jest naznaczony modlitwą razem z Maryją Matką Jezusa i przez jej wstawiennictwo. Będziemy ją prosić, by nam pomagała przyjmować i wypełniać naukę Jej Syna, by nas uczyła pełnić wolę Boga. Zapraszamy na nabożeństwa majowe:
  • w niedziele i uroczystości o godz. 16.15.
  • w dni powszednie o godz. 17.30
   Msze św. w dni powszednie od jutra będą sprawowane o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00


 2. We wtorek, 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Zapraszamy na Msze św., które będą sprawowane według porządku niedzielnego. Nabożeństwo majowe o godz. 16.15.

 3. 3 maja obchodzimy również święto narodowe w rocznicę ustanowienia Konstytucji 3 maja. To święto przypomina nam o potrzebie modlitwy w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny.

 4. W szóstym tygodniu Wielkanocy modlimy się o dobre urodzaje. Będziemy prosić Boga, by w naszym kraju nikt nie cierpiał z powodu biedy, głodu i aby ciężka praca rolników była doceniona i godziwie wynagradzana.

 5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek razem z Maryją będziemy się modlić o święte powołania kapłańskie i zakonne. Msza św. dla dzieci i młodzieży w I piątek o godz. 16.30. Spowiedź od godz. 16.00. Różaniec fatimski w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00.

 6. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Ekwadorze.

 7. Zapraszamy i zachęcamy do wyjazdu z naszej parafii na Narodową Pielgrzymkę do Rzymu w dniach 19-25 października 2016 r. Szczegóły i zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

 8. Grupa młodzieżowa Emmanuel zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek 6 maja o godz. 19.00. Adoracja połączona jest z rozważaniem modlitwy Ojcze nasz.

 9. Spotkanie dla młodzieży z III klas gimnazjum przygotowującej się do sakramentu bierzmowania we środę 04. Maja o godz. 19.00.

 10. 12 czerwca organizujemy w naszej parafii Festyn rodzinny. Wśród wielu atrakcji przewidujemy loterię fantową, prosimy aby osoby, które chcą wesprzeć to dzieło, składały w zakrystii lub kancelarii parafialnej fanty (przedmioty na loterię). Szczegóły dotyczące festynu podamy w najbliższym czasie.

 11. U ministrantów i w zakrystii do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.