Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 03.04.2016 – II Niedziela Wielkanocna

  1. Obchodzimy dziś 2 Niedzielę Wielkanocy, zwaną Niedzielą Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Chcemy uwielbiać nieskończone Boże miłosierdzie, a jednocześnie podjąć refleksję, czy sami jesteśmy miłosierni. Dziś za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego możemy uzyskać odpust zupełny na zwykłych warunkach. Odpust ten możemy ofiarować za siebie lub za kogoś ze zmarłych.

  2. Po Mszy św. będą zbierane ofiary na działalność diecezjalnej Caritas.

  3. Grupa młodzieżowa Emmanuel i wolontariusze ŚDM zapraszają na wielkanocny koncert uwielbienia pt. Jezus zwyciężył dziś o godz. 18.00.

  4. Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu zaprasza młodzież męską do wzięcia udziału w dniach otwartych od 8 do 10 kwietnia br. Szczegóły na tablicy pod chórem.

  5. Biskup Ordynariusz zaprasza na Diecezjalne Czuwanie w intencji powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego, które odbędzie się dnia, 16 kwietnia o godz. 19,00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach. Szczegóły na tablicy pod chórem.

  6. Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu zapraszają na dzień otwarty w niedzielę 10 kwietnia. Szczegóły na tablicy pod chórem.

  7. Koła Żywego Różańca organizują pielgrzymkę do Gdyni, Gdańska i Sopotu w dniach 30 kwietnia - 1 maja br. (sobota i niedziela). Serdecznie zapraszamy. Szczegóły w zakrystii.

  8. W niedzielę 17 kwietnia przypada IV Niedziela Wielkanocy, która nosi nazwę Chrystusa Dobrego Pasterza. Dla naszej parafii jest to uroczystość odpustowa. Możemy w tym dniu , podczas każdej Mszy św. uzyskać odpust zupełny, czyli darowanie kary doczesnej za popełnione grzechy. Uroczystość odpustowa będzie poprzedzona doroczną adoracją Najświętszego Sakramentu, zwaną dawniej 40 godzinnym nabożeństwem. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.

  9. U ministrantów i w zakrystii do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.