Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia 06. 03. 2022

  1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu oraz dzień modlitw o ducha pokuty. Niech czas Wielkiego Postu będzie dla każdego z nas czasem zbliżania się do Boga, pracy nad sobą i wrażliwości na potrzeby innych. Kościół w sposób szczególny zaprasza nas do praktykowania modlitwy, postu i jałmużny.
  2. Pomocą w przeżywaniu czasu Wielkiego Postu będą nabożeństwa wielkopostne. Zapraszamy serdecznie na drogę krzyżową w każdy piątek o godz. 16.30. Mękę Chrystusa będziemy rozważać także podczas nabożeństwa gorzkich żali w niedzielę o godz. 16.15.
  3. Wielki Post to również czas modlitwy o trzeźwość naszego narodu. Zachęcamy także do podjęcia abstynencji w intencji wszystkich zmagających się  z problemem alkoholowym. Możemy wpisać się od specjalnej Księgi Trzeźwości, która jest wyłożona przy ołtarzu Chrystusa Dobrego Pasterza.
  4. We wtorek, 8 marca, przypada Dzień Kobiet. Wszystkim paniom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa, doświadczenia miłości i szacunku oraz opieki Matki Najświętszej.
  5. najbliższa niedziela, 13 marca, będzie Dniem Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Zapraszamy do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w intencji wszystkich pracujących na misjach.
  6. W ubiegłą niedzielę i w  Środę Popielcową były zbierane ofiary do puszek na pomoc Ukrainie.  Złożyliście  15.100 zł. Bóg zapłać za Waszą hojność i wyrazy pomocy dla narodu ukraińskiego dotkniętego wojną.
  7. W zakrystii ( i u ministrantów) jest do nabycia tygodnik katolicki „ Gość Niedzielny”.