Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 07.08.2016 – Dziewiętnasta Niedziela Zwykła

  1. Jesteśmy wzywani do czujności i do modlitwy.Pan Jezus nieustannie zapewnia nas o nagrodzie dla tych, którzy są Mu wierni. Prośmy Go, aby umacniał naszą wiarę i zaufanie. W sierpniu możemy ćwiczyć naszą wytrwałość przez ascezę i wstrzemięźliwość od alkoholu. Zachęcamy do podejmowania zobowiązania abstynenckiego.

  2. Przeżyliśmy wielkie i piękne dni, poczuliśmy się naprawdę wspólnotą podczas Światowych Dni Młodzieży oraz papieskiej pielgrzymki do naszej Ojczyzny. Niech one przyniosą w życiu każdej i każdego z nas oraz całego narodu obfite i trwałe owoce. Składamy serdeczne Bóg zapałać wszystkim rodzinom, które przyjęły pod swój dach młodych pielgrzymów z Włoch oraz sponsorom, którzy wsparli to dzieło. Niech dobry Bóg wynagrodzi Wasze poświęcenie.

  3. W przyszły poniedziałek, 15 sierpnia będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia NMP. Przypominamy, że jest to święto nakazane i tego dnia jesteśmy zobowiązani do uczestniczenia w Eucharystii. Msze Św. W tym dniu tak jak w każdą niedzielę. Na zakończenie Mszy Świętych pobłogosławimy przyniesione zioła, owoce, warzywa i kwiaty.

  4. W okresie wakacji Msze Św. w dni powszednie sprawowane są o godz. 7.00, 17.30 i 18.00. Porządek Mszy Św. w niedzielę pozostaje bez zmian.

  5. Fundacja „Czyń dobro im. Jana Pawła II” serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wpłacili 1% podatku dochodowego na budowę Domu Pogodnej Starości. 865 pątników przekazało na konto Fundacji 55.073 zł. Fundacja dziękuje też za wszystkie ofiary indywidualne, za modlitwę i wszelką pomoc. „Bóg zapłać”. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się w naszym kościele w każdą środę na nowennie do MB Nieustającej Pomocy i na Mszy wieczornej o godz. 18.00.

  6. U ministrantów i w zakrystii do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.