Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 08.11.2015 – XXXII Niedziela Zwykła

  1. Podobnie jak w latach ubiegłych, jutro będziemy gościć relikwie św. Wiktorii, patronki naszej diecezji. Będzie to okazja do modlitwy za wstawiennictwem tej świętej męczennicy, która oddała życie za Chrystusa.

  2. W środę przypada 97 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Jest to ważna data, dlatego starajmy się aby w tym dniu uczestniczyć we Mszy św. by modlić się o rozwój i pomyślność naszego narodu. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 17.00 i 18.00.

  3. W naszej diecezji tego dnia również uroczystość św. Wiktorii, patronki naszej diecezji. Uroczystości diecezjalne rozpoczną się o godz. 10.00 w kościele p.w. Świętego Ducha.

  4. Podobnie jak w latach ubiegłych parafia będzie zaopatrywała rodziny w opłatki wigilijne. Przyjęty opłatek z parafii jest znakiem łączności i jedności ze wspólnota, do której należymy. O rozniesienie opłatków prosimy Radę Parafialną, p. Pawła – organistę i p. Tomasza – nowego kościelnego.

  5. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na pokrycie kosztów związanych ze Światowymi Dniami Młodzieży, które odbędą się w Krakowie w przyszłym roku.

  6. Zapraszamy na IV Spotkanie Ambasadorów i Wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży, które odbędzie się 21 listopada w par. św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a nim min.: O partii, której wyborcy powierzyli po raz pierwszy w historii samodzielne rządy, a także opowieść o niezwykłej przyjaźni uczestniczki powstania warszawskiego z harcerkami.