Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 12.06.2016 – Jedenasta Niedziela Zwykła

 1. Święty Łukasz Ewangelista nazywany jest piewcą Bożego Miłosierdzia.

  W wielu miejscach swojej Ewangelii Przedstawia ten przymiot Pana Boga. Ufając w nieskończone Miłosierdzie Boże, nie bójmy się do niego zbliżać - korzystajmy z tej łaski jak najczęściej. Objawia się ona zwłaszcza w sakramencie spowiedzi świętej, do której można przystąpić podczas każdej Mszy św.


 2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które są sprawowane codziennie:
  • w niedziele o godz. 16.15
  • w dni powszednie o godz. 17.30.

 3. Przyjmujemy intencje Mszy św. na III kwartał 2017 r., czyli miesiące - lipiec sierpień i wrzesień. Przyjmujemy również na Msze św. gregoriańskie za zmarłych, odprawiane przez 30 kolejnych dni. Informujemy też, że są wolne terminy na Msze św. w dni powszednie w tym roku.

 4. W poniedziałek 27 czerwca o godz. 19.30 rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Poniedziałek 27 czerwca, godz. 19.30, sala na plebanii.

 5. Władze Miasta Łowicza zapraszają na uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy w miejscu pożegnania Ojca św. Jana Pawła II w 1999 r. Odsłonięcie tablicy odbędzie się 14 czerwca o godz. 17.00 przy ul. Zamkowej 1.

 6. Zbliża się koniec roku szkolnego i katechetycznego. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Bogu. Warto w modlitwie nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w tych dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji. Niech to będzie błogosławiony czas naszego wypoczynku, regeneracji sił, ale także duchowego wzrostu. Zakończenie roku szkolnego wypada w piątek 24 czerwca. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00. Do spowiedzi można przystąpić codziennie o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00.

 7. Dziś zapraszamy serdecznie wszystkich parafian, całe rodziny na festyn rodzinny organizowany w naszej parafii. Festyn rozpoczniemy uroczystą Msza św. w naszym kościele o godz. 12.30 . Pozostała część festynu odbędzie się na boisku przy domu ludowym w Jamnie. Przewidujemy wiele atrakcji. Zebrane podczas festynu ofiary przeznaczone będą na dofinansowanie wyjazdu naszej młodzieży na ŚDM do Krakowa

 8. KŻR św. Wiktorii organizuje pielgrzymkę do sanktuarium Loretto, Muzeum Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki oraz Wilanowa dnia 7 sierpnia br. Zapisy i szczegóły w zakrystii.

 9. U ministrantów i w zakrystii do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.