Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia 13. 03. 2022

1. Dziś druga niedziela Wielkiego Postu i dzień modlitwy, postu i solidarności z Misjonarzami. W wielu miejscach świata ofiarną pracę misyjną podejmują misjonarze duchowni i świeccy. Modlimy się dzisiaj za wszystkich pracujących na misjach, aby doświadczyli Bożej pomocy i wsparcia ze strony wspólnoty wierzących.

2.  Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

- na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 16.30

- i na Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.15 

3. W sobotę, 19 marca, przypada uroczystość Św. Józefa, oblubieńca Najśw. Maryi        Panny. Święty Józef jest patronem Kościoła powszechnego, patronem rodzin i orędownikiem dobrej śmierci. Msze Św. o godz. 7, 8, 17.30 i o godz. 18 – Msza Św. zbiorowa, możemy zgłaszać intencje.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 15 odbędzie się kolejne spotkanie dla Rodziców i dzieci klas III, które przygotowują się do I Komunii Św. – połączone ze Mszą Św.

5. Podobnie jak w latach ubiegłych, w piątek 8 kwietnia odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Początek o godz. 19.30 przy naszym kościele.

6. W ramach naszego wielkopostnego przygotowania do świąt zmartwychwstania Chrystusa będziemy uczestniczyć w rekolekcjach. W naszej wspólnocie będą miały miejsce w dniach od 3 – 5 kwietnia br. Zaplanujmy tak nasze zajęcia, aby nie zabrakło nas na spotkaniach rekolekcyjnych. W te dni będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie dni Wielkiego Postu. Za udział w 3 – dniowych rekolekcjach można uzyskać łaskę odpustu zupełnego.

7. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować intencje Mszy św. na II kwartał 2023r. – czyli miesiące – kwiecień, maj i czerwiec. Przyjmujemy również na Msze Św. gregoriańskie za zmarłych, odprawiane prze 30 kolejnych dni. Informujemy też, że są wolne terminy na Msze Św. w dni powszednie w tym roku.

8. W zakrystii ( i u ministrantów) jest do nabycia tygodnik katolicki „ Gość Niedzielny”.