Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia -13.12.2015 – Trzecia Niedziela Adwentu

  1. Przeżywamy święty czas adwentowych rekolekcji.

Program rekolekcji jutro i we wtorek

- Dorosłych zapraszamy na godz. 8.30, 10.00 lub 18.00

- Młodzież zapraszamy na godz. 17.00

- Dzieci zapraszamy na godz. 16.00

Spowiedź dla wszystkich w poniedziałek i wtorek od godz. 8.30 – 11.00 i po          południu od godz. 16.00 – 18.30. Będą zaproszeni księża z sąsiednich parafii. Korzystajmy z rekolekcji i sakramentu pokuty podczas rekolekcji. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie chwile przed świętami. Program rekolekcji wywieszony jest pod chórem.


 

  1. We wtorek, 15 grudnia na Mszy św. o godz. 10.00 będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych przez osoby starsze i chore. Bardzo prosimy o pomoc w przybyciu do kościoła tym, którzy sami tego nie mogą uczynić.

  2. Prosimy o zgłaszanie do zakrystii chorych, którzy pragną przystąpić spowiedzi i przyjąć Komunię św. przed świętami Bożego Narodzenia w swoich domach. Chorych odwiedzimy w sobotę 19 grudnia.

  3. Do kosza, który jest wystawiony przy obrazie Chrystusa Dobrego Pasterza możemy składać artykuły żywnościowe, które zostaną rozdzielone wśród rodzin najbiedniejszych.

  4. W kiosku pod chórem są do nabycia świece wigilijne: małe po 5 zł., większe po 15 zł. Są tam również do nabycia karty świąteczne.

  5. Rada Parafialna, sołtysi, p. Organista i p. Kościelny kończą roznoszenie opłatków wigilijnych. W opłatki możemy się jeszcze zaopatrywać w zakrystii.

  6. Rolnicy z naszej parafii przekazali na potrzeby parafii, z racji św. Mikołaja 500 zł. Bóg zapłać.

  7. U ministrantów można nabyć karty świąteczne z opłatkiem do wysłania bliskim i znajomym. Ofiary zebrane przeznaczone będą na fundusz ministrancki, a szczególnie na zimowy wyjazd. Za każde wsparcie ofiarą, a tym samym obniżenie kosztów wyjazdu składamy serdeczne Bóg zapłać.

  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a nim min.: o tym czym jest w istocie odpust i jak go można zyskać, a także o koniecznych zmianach w polskim systemie edukacyjnym – rozmowa z minister edukacji narodowej Anną Zalewską.