Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia 13 lutego 2022

  1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane Słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.
  2. Zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Miała ona wyjątkowy charakter wspólnej modlitwy tutaj w naszym kościele. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy chcieli przeżyć taką szczególną formę kolędowania. Serdecznie dziękujemy za wszelką życzliwość i wsparcie dla nas kapłanów, za Wasze świadectwo przywiązania do Chrystusa, Kościoła i parafii, za wszelką troskę o dobro duchowe i materialne naszej rodziny parafialnej. Boże błogosławieństwo niech będzie darem dla Was i Waszych rodzin. Chcemy też Wam podziękować za obecność i ofiarność jaką wykazujecie wobec parafii w tym trudnym, pandemicznym czasie. Widzicie sami, że jest nas w świątyni dużo mniej niż w okresie przed epidemią. Jednak Wasze wsparcie jest ogromne. Pozwala ono nam z nadzieją patrzeć w przyszłość i spokojnie pracować dzisiaj. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane przez Was. Wasze zaangażowanie daje nam poczucie spokoju w utrzymaniu kościoła i parafii.
  3. W poniedziałek, 14 lutego, przypada liturgiczne święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  4. We wtorek, 15 lutego, rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Wtorek, 15 lutego, godzina 19:30, sala na plebanii.
  5. W przyszłą niedzielę o godzinie 12:30 Msza święta w intencji Rycerstwa Niepokalanej, a po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  6. Msze święte w dni powszednie są odprawiane o godzinie 7; 8; 17:30 i 18. Spowiadamy w czasie każdej Mszy świętej.
  7. Kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do soboty włącznie w godzinach 8 – 9 rano i po południu w godzinach 16 – 17.
  8. W zakrystii (i u ministrantów) jest do nabycia nowy numer tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.