Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 14.08.2016 – Dwudziesta Niedziela Zwykła

  1. Jutro będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP.W polskiej tradycji nazwaną świętem Matki Boskiej Zielnej. Jest to święto nakazane, w które jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa w Eucharystii. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę. Na zakończenie Mszy św. pobłogosławimy przyniesione zioła, owoce, warzywa i kwiaty.

  2. Jutrzejsza uroczystość to także rocznica Bitwy Warszawskiej z 1920 roku, tzw. Cudu nad Wisłą i święto Wojska Polskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o polskich żołnierzach pełniących pokojowe misje w różnych zakątkach świata.

  3. Fundacja Czyń dobro im. Jana Pawła II serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wpłacili 1% podatku dochodowego na budowę Domu Pogodnej Starości. 865 podatników przekazało na konto fundacji 55 073zł. Fundacja dziękuje też za wszystkie ofiary indywidualne, za modlitwę i wszelką pomoc. Bóg zapłać. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się w naszym kościele, w każdą środę na Nowennie do MB Nieustającej Pomocy i na Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

  4. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne na 2017 rok wydane przez naszą diecezję. Myślą przewodnią kalendarza są ważniejsze wydarzenia w życiu kościoła naszej diecezji w ciągu 25 lat od powołania jej przez Ojca św., Jana Pawła II, dnia 25 marca 1992 roku. Cena jednego kalendarza 5 zł..

  5. Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory będzie odprawiona w niedzielę 28 sierpnia o godz. 10.00. Bardzo prosimy rolników i działkowiczów o przygotowanie dożynkowych wieńców.

  6. U ministrantów i w zakrystii do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.