Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA – 14 XII 2014

  1. Przeżywamy święty czas adwentowych rekolekcji. Program rekolekcji jutro i we wtorek: Dorosłych zapraszamy na godz. 8.30, 10.00 lub 18.00. Młodzież zapraszamy na godz. 16.30. Dzieci zapraszamy na godz. 15.30. Spowiedź w poniedziałek i wtorek od godz. 8.30 do 11.00 i po południu od godz. 15.30 do 18.30. Będą zaproszeni księża z sąsiednich parafii. Więcej spowiedników będzie w poniedziałek. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie chwile przed świętami. Program rekolekcji jest wywieszony pod chórem.

  1. We wtorek podczas mszy św. o godz. 10.00 będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych przez osoby starsze i chore. Bardzo prosimy o pomoc w przybyciu do kościoła tym, którzy sami tego nie mogą uczynić.
  1. W sobotę będziemy odwiedzać chorych po domach. Prosimy o zgłaszanie do zakrystii osoby starsze i chore, które pragną przystąpić do spowiedzi i przyjąć Komunie św. przed świętami Narodzenia Pańskiego.
  1. Radni parafialni, sołtysi, p. Organista i p. Kościelny kończą roznoszenie opłatków wigilijnych. W opłatki możemy się jeszcze zaopatrywać w zakrystii.
  1. Dziś po mszy św. wieczornej o godz. 17.00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia, którą poprowadzi zespół EPA – jest to zespół, który prowadził w Warszawie ks. Marcin.
  2. Do kosza, który jest wystawiony przy obrazie Chrystusa Dobrego Pasterza możemy składać artykuły żywnościowe, które zostaną rozdzielone przed świętami wśród rodzin najbiedniejszych.
  1. W kiosku pod chórem są do nabycia świece wigilijne: małe po 5 zł i większe po 15 zł.. Są tam również karty świąteczne.
  2. Zapraszamy młodzież klas III gimnazjum, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania na spotkanie dziś po mszy św. o godz. 12.30
  1. W przyszłą niedzielę:

- o godz. 12.30 Msza św. w intencji Rycerstwa Niepokalanej

- o godz. 15.00 kolejne spotkanie dla rodziców i dzieci klas II połączone z mszą św.

  1. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.