Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 19.06.2016 – Dwunasta Niedziela Zwykła

  1. Kim jest dla mnie Jezus Chrystus? - to pytanie trzeba nam zadawać nieustannie i całym życiem udzielać właściwej odpowiedzi, że On jest naszym Panem, Mistrzem i Mesjaszem.Prośmy o potrzebne dary i siłę, by nasza odpowiedź była naprawdę wiarygodna.

  2. Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega końca. W piątek, 24 czerwca podczas Mszy świętych o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00 podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Zapraszamy na liturgię dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców. Do spowiedzi można przystąpić codziennie o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00.

  3. W piątek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. zapraszamy do udziału w Eucharystii o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  4. W poniedziałek 27 czerwca o godz. 19.30 rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Poniedziałek 27 czerwca, godz. 19.30, sala na plebanii.

  5. KŻR św. Wiktorii organizuje pielgrzymkę do sanktuarium Loretto, Muzeum Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki oraz Wilanowa dnia 7 sierpnia br. Zapisy i szczegóły w zakrystii.

  6. U ministrantów i w zakrystii do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.