Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 2 czerwca 2013 roku

  1. Dziś nasza parafia oddaje cześć Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie. O godz. 10.00 Msza św. w kościele p.w. Świętego Ducha, a po mszy procesja do 4 ołtarzy. Zakończenie przy naszym kościele. Zapraszamy wszystkich naszych parafian do udziału w procesji, która jest publicznym wyznaniem naszej wiary.

 

  1. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Miłosierdzia Bożego połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

 

  1. W czwartek wypada zakończenie dawnej oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków na Mszy św. o godz. 18.00. Siostry Bernardynki zapraszają w tym dniu na Mszę św. i procesje do 4 ołtarzy.

 

  1. W piątek wypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to także pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 16.30 - dla dzieci i młodzieży, o godz. 17.00 i 18.00. Nabożeństwo czerwcowe po mszy o godz. 17.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa: w niedzielę o godz. 16.15, w dni powszednie o godz. 17.30.

 

  1. Ofiary zbierane na tace w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na budowę kościołów naszej diecezji.

 

  1. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmowali intencje Mszy św. na 3 kwartał 2014 r. czyli miesiące: lipiec, sierpień i wrzesień. Przyjmujemy też na Msze św. gregoriańskie za zmarłych odprawiane przez 30 kolejnych dni.

 

  1. W piątek 14 czerwca o godz. 19.00 na placu celebry papieskiej zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w 14 rocznicę wizyty Ojca św. w Łowiczu. Mszy św. koncelebrowanej będzie przewodniczył Biskup Łowicki ks. prof. dr hab. Andrzej Franciszek Dziuba. Chcemy sprawując w ty, szczególnym miejscu Mszę św. dziękować za dar obecności wśród nas bł. Jana Pawła II i prosić przez jego wstawiennictwo o łaskę silnej i głębokiej wiary.

 

  1. W dniach od 9 do 16 lipca ks. Tomasz organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży do Międzybrodzia Żywieckiego. Są jeszcze wolne miejsca.

 

  1. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę na Litwę: Wilno, Kowno, Troki. Zostało kilka wolnych miejsc.

 

 1. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.