Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA – 20.09.2015 – XXV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona w naszej ojczyźnie jako Dzień Środków Społecznego Przekazu. Podejmijmy w naszych rodzinach refleksję na temat, korzystania z tych środków, jakie dają nam możliwości, ale tez jakie niosą zagrożenia i jak się możemy przed nimi ustrzec.

  2. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne na 2016 r. Cena kalendarza 5 zł.

  3. Zapraszamy młodzież klas III gimnazjum przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie dziś po Mszy św. o godz. 12.30.

  4. Natomiast młodzież klas II gimnazjum, która rozpocznie swoje przygotowania do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę 27 września po mszy św. o godz. 12. 30.

  5. Spotkanie popielgrzymkowe pątników Grupy Zielonej odbędzie się w przyszłą niedzielę 27 września w Wyższym Seminarium Duchownym w Łowiczu, rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00.

  6. W sobotę 3 października organizowana jest diecezjalna pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Domaniewic. Zapisy i szczegóły w zakrystii.

  7. Diecezja Łowicka, podobnie jak cały Kościół w Polsce, przygotowuje się do niezwykłego wydarzenia, którym będą Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, w 2016 roku. Dnia 28 sierpnia br. Symbole Światowych Dni Młodzieży: Krzyż oraz Ikona Maryi, zawitały do naszej diecezji. Do Łowicza symbole zawitają 2 października. Na terenie naszej parafii zgromadzimy się tego dnia o godz. 15.00 przy szpitalu, gdzie spotkanie z Chrystusem i Jego Matką stanie się dla nas okazją do odnowy życia. Zapraszamy w piątek 2 października o godz. 15.00 przy szpitalu w Łowiczu.

  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a nim min. artykuł „Burzenie murów” o pielgrzymce papieża Franciszka na Kubę i do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Znajdziemy także rozmowę z ministrem Pawłem Solochem Szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego o bezpieczeństwie Polski i odpowiedzialności za uchodźców.