Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 21.08.2016 – Dwudziesta Pierwsza Niedziela Zwykła

  1. W piątek, 26 sierpnia Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.Serdecznie zapraszamy na modlitwę w tym dniu poświęconym Maryi, która od przeszło sześciuset lat króluje w Jasnogórskim Sanktuarium i otacza swoją matczyną opieką naszą Ojczyznę. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 17.00 i 18.00. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  2. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne na 2017 rok wydane przez naszą diecezję. Myślą przewodnią kalendarza są ważniejsze wydarzenia w życiu kościoła naszej diecezji w ciągu 25 lat od powołania jej przez Ojca św., Jana Pawła II, dnia 25 marca 1992 roku. Cena jednego kalendarza 5 zł..

  3. Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory będzie odprawiona w niedzielę 28 sierpnia o godz. 10.00. Bardzo prosimy rolników i działkowiczów o przygotowanie dożynkowych wieńców.

  4. Kończy się czas wakacji i urlopów. Wracając okazujmy Panu Bogu wdzięczność za dni beztroskie, wytchnienie od pracy i codziennych zajęć, za możliwość regeneracji sił fizycznych i duchowego wzrostu. Przepraszajmy, jeśli zrobiliśmy sobie urlop od Pana Boga. Nade wszystko prośmy o błogosławieństwo na kolejny czas pracy i nauki.

  5. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego w czwartek 1 września. Zapraszamy dzieci , młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Będziemy prosić Boga o błogosławieństwo na nowy rok nauki i pracy nad sobą.

  6. Zarząd Osiedla Kostka zaprasza na piknik rodzinny dnia 26 sierpnia w godzinach 16.00 - 18.00, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jana Pawła II 3. Przewidziany grill i zabawy dla dzieci. Motywem przewodnim będzie bezpieczeństwo dzieci na rowerach.

  7. Klub Gazety Polskiej zaprasza na obchody rocznicy powstania Solidarności. Rozpoczną się one Mszą św. w naszym kościele w której modlić się będziemy za ludzi pracy. Po mszy św. odbędzie się koncert. szczegóły na tablicy pod chórem.

  8. U ministrantów i w zakrystii do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.