Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA – 22.06.2014 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nasza parafia oddaje cześć Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie. O godz. 10.00 Msza św. w naszym Kościele, a po Mszy procesja do 4 ołtarzy do Kościoła Świętego Ducha. Zapraszamy wszystkich do udziału w procesji, która jest publicznym wyznaniem naszej wiary.

 

2. Jutro obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

3. W czwartek przypada zakończenie dawnej oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków na Mszy św. o godz. 18.00. Siostry Bernardynki zapraszają w tym dniu na Mszę św. i procesją do 4 ołtarzy.

4. W nadchodzący piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Specjalne modlitwy na nabożeństwie czerwcowym o godz. 17.30. Z racji uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W piątek 27 czerwca kończy się rok szkolny i katechetyczny. Msze św. na zakończenie roku szkolnego będą sprawowane o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00. Spowiadamy podczas każdej Mszy św.. Zapraszamy więc dzieci, młodzież, rodziców nauczycieli i wychowawców na msze by podziękować Bogu i ludziom za wszelkie dobro, które otrzymaliśmy w tym roku szkolnym i katechetycznym. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji.

6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary zbierane na tace będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

7. W dniach od 21 do 24 sierpnia organizowana będzie pielgrzymka do Krakowa, Wadowic, Oświęcimia i Zakopanego. Szczegóły w zakrystii

8. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.