Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 22.11.2015 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Przeżywamy dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Ma ona nam przypomnieć przede wszystkim o tym, że dla człowieka wierzącego królować znaczy służyć, a to pociąga za sobą gotowość bycia do dyspozycji drugiego człowieka.

  2. W przyszła niedzielę rozpocznie się Adwent. Jest to szczególny czas w roku liturgicznym, który ma na celu przygotować nas do świat Bożego narodzenia i do naszego spotkania ze Zbawicielem w wieczności. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii odbędą się w dniach od 13 do 15 grudnia br..

  3. Radni parafialni, p. Organista i p. Kościelny będą w najbliższym czasie roznosić opłatki wigilijne. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na potrzeby parafii.

  4. Z racji przypadającego dziś wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej i śpiewu liturgicznego, kierujemy wyrazy uznania i wdzięczności pod adresem p. Organisty, opiekunów scholii dziecięcej i młodzieżowej, a także wszystkich, którzy służą Panu Bogu i naszej wspólnocie poprzez śpiew i grę na instrumentach.

  5. Uczniów klas trzecich gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie dziś na Mszy o godz. 17.00.

  6. Zarząd Osiedla Kostka zaprasza mieszkańców do udziału w głosowaniu, które odbędzie się w dniach 27 i 28 listopada w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Jana Pawła II. Chodzi o wybór inwestycji, która będzie realizowana w 2016 r. na Osiedlu Kostka. Szczegóły na tablicy pod chórem.

  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a nim min.: o nawróconych z islamu mieszkańcach Paryża, którzy głoszą Ewangelię muzułmanom, oraz kalendarz na 2016 r. z papieżem Franciszkiem.