Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia 24 lipca 2022

  1. Dziś w kalendarzu liturgicznym przypada XVII Niedziela w ciągu roku. Modlimy się, abyśmy dobrze używali rzeczy przemijających i nieustannie ubiegali się o dobra wieczne. Niech na drogach wakacyjnego odpoczynku nie zabraknie troski o życie duchowe, o modlitwę osobistą, nawiedzenie świątyń i udział we Mszy św.
  2. Jutro, w poniedziałek, 25 lipca będziemy obchodzili święto świętego Jakuba, Apostoła, pierwszego męczennika za wiarę z grona dwunastu. Zapraszamy na Mszę św. o godzinie 7, 17:30 i 18.
  3. Jutro też przypada wspomnienie świętego Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Będzie możliwość pobłogosławienia pojazdów. O godzinie 18 zapraszamy wszystkich na Mszę św. Pojazdy prosimy ustawiać na parkingach i wzdłuż ulicy Papieskiej. Kierowcy otrzymają pamiątkowe breloczki ze św. Krzysztofem.
  4. We wtorek, 26 lipca, będziemy wspominali w liturgii Świętych Rodziców Najświętszej Maryi Panny: Joachima i Anny. Będziemy modlić się za naszych dziadków i babcie, aby doświadczali bliskości Boga oraz szacunku i miłości ze strony najbliższych.
  5. Trwają przygotowania do Młodzieżowej Pielgrzymki na Jasną Górę, która wyruszy z Łowicza 6 sierpnia br. Więcej informacji o pielgrzymce na plakacie, który jest umieszczony pod chórem, na tablicy ogłoszeń. Zachęcamy młodych do udziału w pielgrzymce.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii (i u ministrantów) jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”.