Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA – 26.04.2015 – NIEDZIELA CHRYSTUSA DOBREGO PASTERZA

  1. Dziś przeżywamy niedzielę Chrystusa Dobrego Pasterza - dla naszej parafii uroczystość odpustowa. Na każdej mszy św. możemy uzyskać odpust zupełny – czyli darowanie kary doczesnej za popełnione grzechy. Należy wypełnić następujące warunki: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św. i dowolna modlitwa w intencjach Ojca św.


 

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek, piątek i sobotę. Szczególnie dziękujemy Kołom Żywego Różańca i Rycerstwu Niepokalanej za poprowadzone adoracje.

 

  1. Dziś rozpoczynają się dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Przez cały tydzień będziemy prosić Boga o powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty parafialnej.

  1. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. Msza św. dla dzieci i młodzieży w I piątek o godz. 16.30, spowiedź od godz. 16.00. Dla dorosłych Msze św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 7.00 i 18.00. Różaniec fatimski w sobotę po mszy św. o godz. 18.00.

  1. W piątek rozpoczyna się maj, miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe:- w dni powszednie o godz. 17.30- w niedziele i uroczystości o godz. 16.15

  1. Msze św. w dni powszednie od 1 maja będą odprawiane o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00.

  1. W związku z przypadającą na dzień 3 maja V niedzielą Wielkanocy liturgiczny obchód Uroczystości MB Królowej Polski w całym Kościele w Polsce został przeniesiony na sobotę 2 maja.

  1. W przyszłą niedzielę:- o godz. 8.00 Msza św. w intencji KŻR z naszej parafii- po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca

 

  1. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.