Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 26.06.2016 – Trzynasta Niedziela Zwykła

  1. W pierwszą wakacyjną niedzielę w tekstach biblijnych pojawia się temat powołania.

    Czy nie stanowi to dla nas wyzwania, że w czasie odpoczynku mamy być świadkami Bożej obecności i działania w świecie? Prośmy o siłę w dawaniu wiarygodnego świadectwa i o to, byśmy w wolnym czasie nie zaniedbywali naszych chrześcijańskich obowiązków.


  2. W środę świętować będziemy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. To dwa filary na których opiera się nasza kościelna wspólnota. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 17.00 i 18.00. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlimy się za wszystkich powołanych do służby Bożej, a także o nowe i święte powołania. W I piątek zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi i do udziału we Mszy św. wynagradzającej. Msze św. w I piątek o godz. 7.00, 17.30 i 18.00. W wakacje nie ma Mszy św. o godz. 16.30. Różaniec fatimski w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00.

  4. Od piątku, 1 lipca Msze św. w dni powszednie będą sprawowane o godz. 7.00, 17.30 i 18.00. Porządek Mszy św. w niedziele pozostaje bez zmian.

  5. Jutro o godz. 19.30 rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Poniedziałek 27 czerwca, godz. 19.30, sala na plebanii.

  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca, a o godz. 8.00 Msza św. w intencji KŻR z naszej parafii.

  7. U ministrantów i w zakrystii do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.