Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia 26 czerwca 2022

  1. W środę, 29 czerwca przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. św. Piotr został wybrany przez Jezusa na przewodnika Apostołów. Św. Paweł głosił Ewangelię wśród ludów pogańskich. Według tradycji obaj ponieśli śmierć męczeńską w Rzymie.  Zapraszamy na Msze Św. o godz. 7, 8, 10, 17 i 18. – Msza Św. zbiorowa. Zbierane w tym dniu ofiary na tacę są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. w I piątek o godz. 7, 17.30 i 18. W okresie wakacji nie ma Mszy Św. o godz. 16.30. Spowiadamy w czasie każdej Mszy Św. Różaniec fatimski w sobotę o godz. 16.30
  3. Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja po Mszy Św. o godz. 12.30
  4. Także w przyszłą niedzielę o godz. 8 Msza Św. w int. Kół Żywego Różańca i spotkanie formacyjne.
  5. Msze Św. w dni powszednie w lipcu i sierpniu są sprawowane o godz. 7 rano i po południu o godz. 17.30 i 18. Porządek Mszy Św. w niedzielę pozostaje bez zmian.
  6. 6.Nadszedł czas wakacji i urlopów. Zadbajmy o to, by nie był to tylko czas odpoczynku, lecz także umocnienia naszej wiary. W czasie zwiedzania Ojczyzny  i innych krajów zauważmy miejsca  szczególnie przez Boga umiłowane, wybrane, naznaczone  Jego obecnością. Wchodząc do świątyni pamiętajmy o tym, że strój powinien być stosowny i godny. Kobiety powinny mieć zakryte ramiona, a mężczyźni długie spodnie.
  7. Kończą pracę duszpasterską w naszej parafii – ks. Bartłomiej i ks. Radosław. Dziękujemy księżom za pracę w naszej wspólnocie parafialnej. Życzymy też Bożego błogosławieństwa w nowych placówkach. Nowym wikariuszem naszej parafii został mianowany ks. Tomasz Szcześniak.
  8. W zakrystii ( i u ministrantów) jest do nabycia tygodnik katolicki „ Gość Niedzielny”.