Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 27.09.2015 – XXVI Niedziela Zwykła

  1. W najbliższy czwartek wchodzimy w miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych na różaniec do naszego kościoła.

- w dni powszednie o godz. 17.30

- w niedziele o godz. 16.15

Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w swoich domach. W naszych modlitwach pamiętajmy o studentach rozpoczynających rok akademicki. Msze św. wieczorne w dni powszednie o godz. 17.00 i 18.00.


  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek prosimy o liczne i święte powołania do kapłaństwa, o wytrwałość dla tych którzy już zostali powołani do pracy w Kościele. W pierwsze piątki zachęcamy do spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej. Msze św. dla dzieci i młodzieży w I piątek o godz. 16.30. Spowiedź od godz. 16.00. Msza św. dla dorosłych i wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 7.00 i 18.00. Spowiadamy podczas każdej mszy św. Różaniec fatimski w sobotę po mszy św. o godz. 18.00.

  2. W sobotę 3 października organizowana jest diecezjalna pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Domaniewic. Bardzo serdecznie zapraszamy Zapisy i szczegóły w zakrystii.

  3. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne na 2016 r. Cena kalendarza 5 zł.

  4. Symbole Światowych Dni Młodzieży: Krzyż oraz Ikona Maryi, zawitają 2 października do Łowicza. Tego dnia spotkamy się na terenie naszej parafii o godz. 15.00 przy szpitalu w Łowiczu aby przyjąć przybywające do nas symbole. Natomiast pożegnanie Symboli nastąpi podczas uroczystej Mszy św. sprawowanej również tego dnia w Bazylice Katedralnej w Łowiczu. Zapraszamy więc wszystkich parafian do Katedry w piątek na godzinę 19.00.

  5. Zapraszamy młodzież klas II gimnazjum, która rozpocznie swoje przygotowania do sakramentu bierzmowania na spotkanie dziś po mszy św. o godz. 12. 30.

  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 8.00 Msza św. w intencji Kół Żywego Różańca.

  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a nim min. a nim min. kontynuacja katechez o nauczaniu św. Jana Pawła II w sprawach teologii ciała oraz artykuł „Generałowie” o tym kim są i czym zajmują się archaniołowie.

  8. Rodziców, którzy chcieliby posłać swoje dzieci posługujące w grupach przyparafialnych na wyjazd zimowy, zapraszamy na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę 4 października po Mszy o godz. 12.30.