Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 28.03.2016 – Poniedziałek Wielkanocny

  1. Dziś poniedziałek w oktawie Wielkanocy, uroczyście obchodzony w Polsce zarówno w świątyniach, jak i w naszych domach rodzinnych. Przedłużamy radość paschalną, radość z faktu, że Jezus zmartwychwstał, żyje i działa wśród nas. On chce się z nami spotykać, napełniać naszą codzienność swoją obecnością, pokrzepiać nasze serca, dodawać odwagi do apostołowania, do głoszenia prawdy o Jego zmartwychwstaniu.

  2. Z racji oktawy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msza św. dla dzieci i młodzieży w I piątek o godz. 16.30. Spowiedź od godz. 16.00. Dla dorosłych Msze św. i adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 7.00 i 18.00. Różaniec fatimski w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00.

  4. Za tydzień druga Niedziela Wielkanocna, zwana także Niedzielą Miłosierdzia Bożego. W tym dniu obchodzić będziemy święto patronalne Caritas i rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia. W przyszłą niedzielą będą zbierane ofiary na działalność diecezjalnej Caritas.

  5. W przyszłą niedzielę o godz. 8.00 Msza św. dla KŻR z naszej parafii, po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.

  6. Fundacja Czyń dobro im. Jana Pawła II w Łowiczu zwraca się z prośbą o przekazywanie 1% podatku dochodowego na budowę Domu Pogodnej Starości. Informujemy też, że przez cały tydzień (od poniedziałku do piątku) w godz. 8.00 - 16.00 możemy uzyskać bezpłatną pomoc w wypełnieniu formularza PIT w siedzibie fundacji (budynek obok plebanii). Za wszystkich ofiarodawców modlimy się w każdą środę na nowennie do M.B. Nieustającej Pomocy i na Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

  7. W piątek 1 kwietnia zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniem kolejnej części modlitwy Ojcze Nasz. początek o godz. 19.00.

  8. Grupa młodzieżowa Emmanuel i wolontariusze ŚDM zapraszają na wielkanocny koncert uwielbienia pt. Chrystus Zmartwychwstał w niedzielę 3 kwietnia o godz. 18.00.

  9. Przypominamy, że w każdą sobotę o godz. 18.00 jest sprawowana Msza św. z liturgią niedzielną dla wiernych, którzy ze względu na obowiązkową pracę, nie mogą brać udziału we Mszy św. w niedzielę.

  10. U ministrantów i w zakrystii do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.