Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA – 28 IX 2014 – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś w całej Polsce odbywa się akcja „Koronka na ulicach miast”. Chcemy się w nią włączyć i naszą parafią. Zapraszamy na tę modlitwę dziś o godz. 15.00 na parkingu przy kościele.
 2. W najbliższą środę wchodzimy w październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych na różaniec do naszego kościoła.
  - w dni powszednie o godz. 17.30
  - w niedziele o godz. 16.15

  Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w swoich domach. W naszych modlitwach pamiętajmy o studentach rozpoczynających rok akademicki. Msze św. wieczorne w dni powszednie o godz. 17.00 i 18.00.

 3. W czwartek, 2 października wspominamy św. Aniołów Stróżów. Ma to nam przypomnieć, że każdy z nas ma swojego anioła stróża, którego zadaniem jest strzeżenie nas przed niebezpieczeństwami duszy i ciała. Każdego dnia poddawajmy się opiece tego Bożego wysłannika.
 4. Fundacja Czyń dobro im. Jana Pawła II serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wpłacili 1% podatku dochodowego na budowę Domu Pogodnej Starości. 700 podatników przekazało na konto fundacji 56000 zł. Fundacja dziękuje za wszystkie ofiary indywidualne, za modlitwę i wszelką pomoc Bóg zapłać. Aktualnie budynek jest pokrywany blachą i są montowane okna na połaciach dachowych. Za wszystkich ofiarodawców modlimy się w każda środę na Nowennie do MB Nieustającej Pomocy i na Mszy św. o godz. 18.00.
 5. Młodzież klas II gimnazjum, która pragnie rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy św. o godz. 12.30. Natomiast młodzież klas III gimnazjum która rozpoczyna drugi rok przygotowań zapraszamy na spotkanie w niedzielę 12 października po mszy św. o godz. 12.30.
 6. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. Pamiętajmy, że z daru Bożego miłosierdzia możemy korzystać zwłaszcza przez ręce kapłanów. Dlatego w czwartek prośmy o liczne i święte powołania do kapłaństwa, o wytrwanie dla tych, którzy już zostali powołani do pracy w kościele. W I piątek miesiąca wprost doświadczamy Miłosiernej Miłości płynącej z przebitego Serca Jezusowego. Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, spowiedź od godz. 16.00. Msza św. Dla dorosłych z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. O godz. 7.00 i 18.00.
 7. W przyszłą niedzielę:
  - po mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
  - o godz. 8.00 Msza św. dla Kół Żywego Różańca
 8. Zapraszamy mężczyzn z naszej parafii do utworzenia męskiego koła żywego różańca. Zapisy i szczegóły w zakrystii. Polecamy to dzieło modlitwie parafian.
 9. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne na 2015 r., wydane przez naszą diecezję. Cena kalendarza 4 zł.
 10. W dniach 13 -14 października organizowana jest pielgrzymka na czuwanie fatimskie do Sanktuarium na Krzeptówkach w Zakopanem. Po drodze odwiedzimy Kraków - Łagiewniki i Wadowice. szczegóły i zapisy w zakrystii.
 11. Od 31 stycznia do 7 lutego będzie organizowana pielgrzymka do Ziemi Świętej. Szczegóły w zakrystii.
 12. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.