Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia -29.05.2016 – Dziewiąta Niedziela Zwykła

 1. Dziś nasza parafia oddaje cześć Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie. o godz. 10.00 Msza św. w naszym kościele, a po Mszy procesja do 4 ołtarzy, do kościoła Świętego Ducha. Zapraszamy wszystkich do udziału w procesji, która jest publicznym wyznaniem naszej wiary.

 2. W czwartek przypada zakończenie dawnej oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków na Mszy św. o godz. 18.00. Siostry Bernardynki zapraszają w tym dniu na Mszę św. i procesję do 4 ołtarzy.

 3. W nadchodzący piątek zaś przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00. Spowiadamy podczas każdej Mszy św. Można w tym dniu spożywać pokarmy mięsne.

 4. W środę rozpoczynamy miesiąc czerwiec, który jest poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane codziennie:
  • w niedziele o godz. 16.15
  • w dni powszednie o godz. 17.30. Zapraszamy.

 5. Są jeszcze wolne miejsca na diecezjalną pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się  w sobotę, 18 czerwca. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy.

 6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msza św. dla dzieci i młodzieży w I piątek o godz. 16.30, spowiedź od godz. 16.00. Różaniec fatimski w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00.

 7. W piątek 3 czerwca zapraszamy na ostatnią przed wakacjami adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniem kolejnej części modlitwy Ojcze Nasz. początek o godz. 19.00.

 8. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca. Również w przyszłą niedzielę o godz. 8.00. Msza św w int. Kół Żywego Różańca z naszej parafii.

 9. Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z gimnazjum nr 4 w czwartek 2 czerwca. Rozpocznie się wspólnym uczestnictwem w nabożeństwie czerwcowym o godz. 17.30.

 10. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian, całe rodziny na festyn rodzinny organizowany w naszej parafii 12 czerwca 2016r. festyn odbędzie się pod hasłem „Rodzina Bogiem silna” rozpoczniemy uroczystą Msza św. w naszym kościele o godz. 12.30 . Pozostała część festynu odbędzie się na boisku przy domu ludowym w Jamnie. Przewidujemy wiele atrakcji, np. mecz towarzyski księża – oldboye Widzewa Łódź; licytacje piłek i koszulek z autografami loteria fantowa, grill; pokaz talentów, gry i zabawy dla całych rodzin oraz koncert naszej scholii i zaproszonych gości. Zebrane podczas festynu ofiary przeznaczone będą na dofinansowanie wyjazdu naszej młodzieży na ŚDM do Krakowa.

 11. U ministrantów i w zakrystii do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.