Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 31.01.2016 – Czwarta Niedziela Zwykła

  1. We wtorek, 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane w naszej polskiej tradycji świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 17.00 i 18.00. Poświęcenie świec na początku każdej Mszy św. W świece możemy zaopatrywać się w sklepiku pod chórem. Prosimy o takie zabezpieczenie świec, by nie zanieczyszczać ławek i posadzki.

  2. 2 lutego obchodzimy też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmiemy osoby poświęcone Bogu i Kościołowi. Po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby klasztorów klauzurowych – m.in. ss. Bernardynek.

  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msza św. dla dzieci i młodzieży w I piątek o godz. 16.30. Spowiedź od godz. 16.00. Różaniec fatimski w sobotę po mszy św. o godz. 18.00.

  4. W poniedziałek, 8 lutego rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Poniedziałek, 8 lutego, godz. 19.30 sala na plebanii.

  5. Przyjmujemy intencje mszy św. na I kwartał 2017 r. czyli miesiące styczeń, luty i marzec. Przyjmujemy także na msze św. gregoriańskie za zmarłych, odprawiane przez 30 kolejnych dni. Informujemy też, że są wolne terminy na msze św. w dni powszednie w tym roku.

  6. Zapraszamy młodzież klas III gimnazjum przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na spotkanie dziś na mszy św. o godz. 17.00.

  7. W piątek 5 lutego o godz. 19.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, podczas której będziemy rozważać kolejne wezwanie z modlitwy Ojcze Nasz.

  8. U ministrantów i w zakrystii do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a w nim min. Ludzie Boga – historie powołanych, by żyć na chwałę Najwyższego, a także W eter po ojcowsku - rozmowa z nowy szefem Programu I Polskiego Radia.