Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia – 31.07.2016 – Osiemnasta Niedziela Zwykła

  1. Dobiega końca piękny festiwal wiary i młodości, jaki przez ostatnie 10 dni przeżywaliśmy w naszej Ojczyźnie podczas XXXI Światowych Dni Młodzieży i wizyty Ojca św.Dziś przypada kulminacyjny moment dni młodzieży - tzw. Msza posłania pod przewodnictwem papieża.

  2. Jutro przeżywać będziemy kolejną rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Niech wspomnienie tego patriotycznego zrywu przypomina nam nieustannie o potrzebie modlitwy za naszą umiłowaną Ojczyznę, za tych, którzy za jej wolność oddali życie, oraz za tych, którym powierzono odpowiedzialne stanowiska.

  3. Również jutro rozpoczyna się sierpień, miesiąc wielu ważnych wydarzeń w historii naszej Ojczyzny, miesiąc pieszych pielgrzymek do tronu Jasnogórskiej Madonny oraz miesiąc wytężonej pracy przy żniwach. Wesprzyjmy modlitwą nasz kraj. Niech będzie to również dar całkowitej lub czasowej abstynencji od wszelkich używek, zwłaszcza od alkoholu. To dobra okazja, by ćwiczyć wolę i ducha.

  4. W naszej diecezji trwają przygotowania do Młodzieżowej Pielgrzymki na Jasną Górę, która wyruszy 6 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii i kancelarii parafialnej.

  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 17.30 i 18.00. W I piątek w wakacje nie ma Mszy św. o godz. 16.30. Różaniec fatimski w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00.

  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca, a o godz. 8.00 Msza św. w intencji KŻR z naszej parafii.

  7. U ministrantów i w zakrystii do nabycia najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do lektury.