Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA – 7.09.2014 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
 2. Jutro będziemy przeżywać jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie NMP, zwane popularnie w Polsce świętem Matki Bożej Siewnej. Zapraszamy na msze św. o godz.: 7.00, 8.00, 10.00, 17.00 i 18.00. Poświęcenie ziarna do siewu o godz. 8.00 i 10.00. Wyjście pielgrzymki do Domaniewic ok. godz. 6.40.
 3. Jutro także o godz. 19.30 w sali na plebani rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują sie do zawarcia sakramentu małżeństwa.
 4. Za nami pierwszy tydzień zajęć szkolnych. Starajmy się zwracać uwagę na to czym zajmują się nasze dzieci, jakie są ich postępy w nauce, już od początku roku poświęcając im czas, razem z nimi odkrywając to, o czym się uczą.
 5. Podobnie jak w latach ubiegłych, raz w miesiącu będą spotkania dla rodziców i dzieci klas II, Które przygotowują się do I Komunii św. Pierwsze takie spotkanie połączone z mszą św. będzie w niedzielę 21 września o godz. 15.00.
 6. W każdą sobotę o godz. 18.00 jest odprawiana Msza św. z liturgią niedzielną dla wiernych, którzy ze względu na obowiązkową pracę, nie mogą brać udziału we mszy św. w niedzielę.
 7. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne na 2015 r., wydane przez naszą diecezję. Kalendarz został poświęcony dwom nowym świętym: św. Janowi Pawłowi II i św. Janowi XXIII. Cena kalendarza 4 zł.
 8. Decyzją Konferencji Episkopatu Polski, dzieci, które rozpoczynają w tym roku naukę w szkole, przystąpią do I Komunii św. w klasie trzeciej.
 9. W naszej diecezji obowiązuje zasada: dzieci i młodzież uczęszcza na lekcję religii do szkoły, a sakramenty przyjmuje w swojej parafii.
 10. Koła Żywego Różańca zapraszają na Diecezjalną Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Domaniewic w sobotę 27 września. Wyjazd o godz. 9.00 szczegóły i zapisy w zakrystii.
 11. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.