Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA – 9 CZERWCA 2013 ROKU

  1. Przyjmujemy intencje Mszy św. na 3 kwartał 2014 r. czyli miesiące: lipiec, sierpień i wrzesień. Przyjmujemy też na Msze św. gregoriańskie za zmarłych odprawiane przez 30 kolejnych dni.
  2. W piątek 14 czerwca o godz. 19.00 na placu celebry papieskiej zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w 14 rocznicę wizyty Ojca św. w Łowiczu. Mszy św. koncelebrowanej będzie przewodniczył Biskup Łowicki ks. prof. dr hab. Andrzej Franciszek Dziuba. Chcemy sprawując w tyM, szczególnym miejscu Mszę św. dziękować za dar obecności wśród nas bł. Jana Pawła II i prosić przez jego wstawiennictwo o łaskę silnej i głębokiej wiary. Pół godziny przed mszą program słowno – muzyczny przygotowany  przez uczniów Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II.
  3. W każdą sobotę o godz. 18.00 jest odprawiana Msza św. z liturgią niedzielną dla wiernych, którzy ze względu na pracę nie mogą uczestniczyć we mszy w niedzielę.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Sebastian Antosik, którego rodzina zamieszkiwała w Serokach, na terenie naszej parafii.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa: w niedzielę o godz. 16.15, w dni powszednie o godz. 17.30.
  6. Siostry Bernardynki organizują rekolekcje dla dziewcząt w dniach 23-25 lipca. Szczegóły na tablicy pod chórem.
  7. W poniedziałek 24 czerwca o godz. 19.00 rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Poniedziałek 24. 06. godz. 19.00 sala na plebanii.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza św. w intencji Rycerstwa Niepokalanej.
  9. W dniach od 9 do 16 lipca ks. Tomasz organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży do Międzybrodzia Żywieckiego. Są jeszcze wolne miejsca.
  10. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.