Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia I Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj rozpoczynamy okres Adwentu, który przygotuje nas do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii odbędą się w dniach 12 – 14 grudnia br. W przyszłą niedzielę podamy program rekolekcji.
  2. Zapraszamy na Roraty, czyli Msze Św. ku czci Matki Bożej, która jest dla nas wzorem radosnego oczekiwania adwentowego. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Msze Św. roratnie będą sprawowane w dni powszednie o godz. 7.00
  3. Od środy 1 XII Msze Św. w dni powszednie będą sprawowane o godz. 7, 8, 17.30 i 18. Spowiadamy w czasie każdej Mszy Św.
  4. We wtorek 30 XI wypada święto Św. Andrzeja Apostoła. Jest to również dzień imienin pasterza naszej diecezji ks. bpa Andrzeja Dziuby. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za naszego biskupa.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msza Św. dla dzieci i młodzieży w I piątek o godz. 16.30.  Msze Św. z adoracją Najśw. Sakramentu dla dorosłych o godz. 7 i 18. Różaniec fatimski w sobotę po Mszy św. o godz. 18.
  6. Przyszła niedziela to dzień modlitw w int. Kościoła na Wschodzie i pomocy materialnej. Po każdej Mszy Św. będą zbierane ofiary do puszki.
  7. Caritas parafialna zwraca się z prośbą o składanie artykułów żywnościowych do kosza, który jest wystawiony przy ołtarzu Chrystusa Dobrego Pasterza. Żywność ta zostanie rozdzielona przed świętami wśród osób i rodzin najbiedniejszych.
  8. W kościele pod chórem są do nabycia świece na stół wigilijny: małe po 6 zł, większe po 15 zł.
  9. Rada Parafialna , sołtysi, p. Organista i panowie Kościelni roznoszą opłatki wigilijne. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  10. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować intencje  Mszy św. na I kwartał 2023 roku – czyli miesiące styczeń, luty i marzec. Przyjmujemy także na Msze Św. gregoriańskie za zmarłych, odprawiane prze 30 kolejnych dni. Informujemy też, że są wolne terminy na Msze Św. w dni powszednie.