Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

OGŁOSZENIA – NIEDZIELA – 23 CZERWCA 2013

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla młodzieży II klas gimnazjum przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Z obecnymi III klasami gimnazjum spotkania będą już po wakacjach.
  2. Jutro o godz. 19.00 rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Poniedziałek 24. 06. godz. 19.00 sala na plebanii.
  3. W piątek 28 czerwca kończy się rok szkolny i katechetyczny. Msze św. na zakończenie roku szkolnego będą odprawiane o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00. Spowiadamy podczas każdej Mszy św. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, wychowawców, aby podziękować Bogu i ludziom za wszelkie dobro, które otrzymaliśmy w tym roku szkolnym. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji. Piątek  godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00.
  4. W piątek 28 czerwca po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie do Międzybrodzia Żywieckiego.
  5. W sobotę 29 czerwca będziemy przeżywać Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Msze św. 7.00, 8.00, 10.00, 17.00 i 18.00. Ofiary zbierane na tacę w tym dniu są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  6. W każdą sobotę o godz. 18.00jest odprawiana Msza św. z liturgią niedzielną dla wiernych, którzy ze względu na obowiązkową pracę nie mogą brać udziału we Mszy św. w niedzielę.
  7. Burmistrz Łowicza oraz Biskup Łowicki uprzejmie proszą o poparcie inicjatywy mającej na celu wpisanie uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej na Krajową Listę Narodowego Dziedzictwa Kulturowego. Podpisy popierające tą inicjatywę można składać na listach umieszczonych na stoliku przy ołtarzu Chrystusa Dobrego Pasterza.
  8. U ministrantów i w zakrystii jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość niedzielny”.