Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia XXIX Niedziela Zwykła

  1. Dziś o godz. 12.30 zapraszamy na Mszę Św. młodzież z klas VIII, która przygotowuje się do sakr. bierzmowania ze SP nr 1,7 i ze szkoły w Jamnie i Wygodzie. Po Mszy Św. spotkanie formacyjne.
  2. Również dzisiaj o 15 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III, które przygotowują się do I Komunii Św. – połączone ze Mszą Św.
  3. Październik to miesiąc różańca. Razem z Matką Bożą pragniemy rozważać tajemnice zbawienia. Zachęcamy do udziału w codziennej Mszy Św.  i nabożeństwie październikowym w naszym kościele: w niedziele o godz.16.30, w dni powszednie o godz. 17.30.
  4. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki za zmarłych i na Mszę Św. listopadową za zmarłych. Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę o godz.9.30. Msza Św. listopadowa za zmarłych będzie odprawiana codziennie o godz.17.
  5. Otrzymaliśmy z Caritas naszej diecezji do rozprowadzenia w parafii znicze na uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.
  6. W zakrystii i w kościele pod chórem są do nabycia kalendarze ścienne na 2022r. Cena kalendarza 5 zł.
  7. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakr. bierzmowania z klas VIII  ze SP nr 2 i 4  oraz ze Szkoły Pijarskiej odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 12.30. Po Mszy Św. spotkanie formacyjne.
  8. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek 18 X – Św. Łukasz, ewangelista; w środę 20 X – Św. Jan Kanty; w piątek 22 X – Św. Jan Paweł II
  9. W zakrystii (i u ministrantów) jest do nabycia „Gość Niedzielny”.