Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia XXIV Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele w Polsce dni modlitw za dzieci, młodzież, katechetów, nauczycieli i wychowawców. Niech to będzie nie tylko czas szczególnej modlitwy, lecz także okazja do refleksji, jakie dajemy świadectwo naszym życiem.
 2. Po Mszy Św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc udręczonemu narodowi w Afganistanie.
 3. We wtorek 14 września święto Podwyższenia Krzyża Św. Krzyż to znak zbawienia – znak mojej wiary. Czy za każdym razem, gdy go czynię, robię to z pełną świadomością? Czy w moim domu, miejscu pracy jest dla Niego godne miejsce? Zapraszamy na Msze Św.  o godz. 7,8,17.30 i 18.
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 15 pierwsze spotkanie dla rodziców i dzieci klas III, które przygotowują się do I spowiedzi i I komunii św. połączone z Mszą Św. Przypominamy, że w naszej diecezji obowiązuje następująca zasada: dzieci i młodzież uczęszcza na religię do szkoły, a sakramenty przyjmują w swojej parafii.
 5. Przyjmujemy intencje Mszy Św. na 4 kwartał 2022r. czyli miesiące X,XI,XII. Przyjmujemy także na Msze Św. gregoriańskie za zmarłych, odprawiane przez 30 kolejnych dni. Informujemy też, że są wolne terminy na Msze Św. w tym roku w dni powszednie.
 6. Zapraszamy na spotkanie przygotowujące do sakr. bierzmowania w naszej parafii w niedzielę o godz. 12.30 w następującym porządku: 19 IX młodzież z rodzicami ze SP klas VIII: szkoła nr 1,7 z Jamna i Wygody; 26 IX młodzież z rodzicami ze SP klas VIII: szkoła nr 2,4  i Pijarska.
 7. Podobnie jak w latach ubiegłych kapłani będą co miesiąc odwiedzać osoby starsze i chore w ich domach, aby mogli korzystać ze spowiedzi i przyjmować komunię św. Prosimy o zgłaszanie tych osób do zakrystii.
 8. W niedzielę 26 września, na Mszy Św.  o godz. 11.15 zostaną pobłogosławione plecaki i przybory szkolne. Zapraszamy dzieci, a zwłaszcza te najmłodsze.
 9. W sobotę 18 września święto patrona dzieci i młodzieży Św. Stanisława Kostki.
 10. Zbiórki dla ministrantów w soboty o godz. 10. Zapraszamy chętnych do służby przy ołtarzu.
 11. W zakrystii (i u ministrantów) jest do nabycia tygodnik katolicki „Gość Niedzielny”. Cena 6 zł.