Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia XXVI Niedziela Zwykła

  1. W najbliższy piątek rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w codziennej Mszy Św. i nabożeństwie różańcowym. W naszym kościele różaniec: w niedzielę o godz. 16.30, w dni powszednie o godz. 17.30. Msze Św. wieczorne  w dni powszednie od piątku o godz. 17 i 18. Tych, którym trudniej dotrzeć do kościoła prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach. W naszych modlitwach pamiętajmy też o studentach rozpoczynających rok akademicki.
  2. W wtorek 28 września rozpoczynamy kurs przedmałżeński. Zapraszamy narzeczonych do sali na plebanię o godz. 19.30.
  3. W środę święto świętych Archaniołów – Michała, Gabriela i Rafała. Bóg posyła swoich aniołów, by troszczyli się o nas, strzegli nas i chronili w ważnych momentach życia. Warto polecać się ich opiece nie tylko w latach dziecięcych, ale i w życiu dorosłym.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msza Św. dla dzieci i młodzieży w I piątek o godz. 16.30. Msze Św. z adoracją Najświętszego Sakramentu dla dorosłych o godz. 7 i 18. Różaniec fatimski  w sobotę o godz. 18.
  5. Dziś na godz. 12.30 zapraszamy na Mszę św. młodzież z klas VIII wraz z Rodzicami na spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania. Przychodzą uczniowie ze Szkół Podstawowych   2, 4, i Pijarska.
  6. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne na 2022r. Kalendarz jest poświęcony kapliczkom przydrożnym z terenu naszej diecezji. Cena to 5 zł.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 8 Msza Św. dla KŻR naszej parafii.
  8. Już za tydzień w sobotę Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Domaniewic. Zapraszamy wszystkich chętnych, czcicieli Żywego Różańca i Matki Bożej. Wyjazd w sobotę o godz. 9.00. Zapisy u ks. Bartłomieja. Koszt w zależności od ilości zapisanych uczestników.
  9. W zakrystii (i u ministrantów) jest do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”.