Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia XXXI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość poświęcenia własnego kościoła. Dziękujemy Panu Bogu za miejsce, w którym obdarza nas swoimi łaskami, za posługujących w naszym kościele kapłanów oraz za wszystkich, którzy przyczyniają się do utrzymania naszej świątyni. Dzień poświęcenia kościoła jest dniem jego oddania na wyłączną własność Panu Bogu, aby był miejscem modlitwy dla parafialnej wspólnoty i miejscem sprawowania kultu.
  2. Jutro 1 XI uroczystość  Wszystkich Świętych. Zapraszamy na Msze św. do kościoła o godz. 7, 8, 10, 11.15 i 17. W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Św. na naszym cmentarzu parafialnym o godz. 12 Msza Św. , po Mszy Św. procesja żałobna. O godz. 16.30  różaniec za zmarłych w kościele, a o godz. 17 pierwsza Msza św. listopadowa za zmarłych.
  3. We wtorek 2 XI  - Dzień Zaduszny. Zapraszamy na Msze Św. do kościoła o godz. 7, 8, 10 i 17. Po Mszy Św. o godz. 10 procesja żałobna.
  4. Od 1 do 8 listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny za zmarłych. Należy wypełnić następujące warunki: być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Św. nawiedzić cmentarz modląc się za zmarłych oraz pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.
  5. Przypominamy, że co 20 lat należy odnowić dzierżawę grobu naszych bliskich zmarłych, pochowanych na cmentarzu parafialnym. Na cmentarzu nie sadzimy drzew, krzewów, a wszelkie prace należy uzgodnić z administracją cmentarza..
  6. W tym tygodniu przypada I czw. I pt. i I sob. miesiąca. Msza Św. dla dzieci i młodzieży w I pt. o godz. 16.30. Msza Św. z adoracją Najśw. Sakramentu dla dorosłych o godz. 7 i 18. Spowiadamy  w czasie każdej Mszy Św.
  7. W zakrystii i kancelarii parafialnej można zgłaszać naszych bliskich zmarłych na wypominki i Mszę Św. listopadową.
  8. W zakrystii do nabycia kalendarze na 2022r. w cenie 5 zł.
  9. Podobnie jak w latach ubiegłych w dniach 1 i 2 listopada będą prowadzone zbiórki ofiar do puszek na potrzeby WSD w Łowiczu.
  10. W zakrystii i u ministrantów jest do nabycia nowy nr tygodnika katolickiego „ Gość Niedzielny”.