Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

Ogłoszenia XXXII Niedziela Zwykła

  1. W czwartek 11 XI będziemy świętować Narodowe Święto Niepodległości – 103 r. odzyskania niepodległości przez Polskę. Aby podziękować bogu za odzyskaną wolność i niepodległość i prosić o dobre jej wykorzystanie, zapraszamy na Msze Św. o godz. 7, 8, 10, 17 i 18..
  2. W naszej diecezji 11 XI to również uroczystość Św. Wiktorii, patronki naszej diecezji. Ks. Bp ordynariusz zaprasza na uroczystości diecezjalne, które rozpoczną się w kościele św. Ducha o godz. 10.
  3. Podobnie jak w latach ubiegłych we wtorek będziemy gościć w naszym kościele relikwie św. Wiktorii. Serdecznie zapraszamy  do modlitwy przy relikwiach tej świętej dziewicy i męczennicy, która w III wieku oddała życie za Chrystusa.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.15 zapraszamy dzieci, które w październiku chodziły na różaniec.  Chcemy je nagrodzić za ich wytrwałość.
  5. Listopad to miesiąc naszej modlitewnej pamięci o zmarłych. Przez cały miesiąc o godz. 17 jest odprawiana Msza Św. listopadowa za zmarłych. W każdą niedzielę o godz. 9.30 modlimy się za zmarłych poleconych nam w wypominkach rocznych. Imiona zmarłych możemy zgłaszać do zakrystii i kancelarii parafialnej.
  6. Ojciec Św. Franciszek przedłużył możliwość uzyskania odpustu zupełnego za zmarłych do końca listopada br. Należy wypełnić następujące warunki: być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię św., nawiedzić kościół lub cmentarz modląc się za zmarłych oraz pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez Ojca Św.
  7. Przypominamy, że w każdą sobotę o godz. 18 jest odprawiana Msza Św. z liturgią niedzielną dla wiernych, którzy ze względu na obowiązkową pracę nie mogą brać udziału we Mszy św. niedzielnej.
  8. W zakrystii są jeszcze do nabycia kalendarze ścienne na 2022r. Cena 5 zł.
  9. W zakrystii (i u ministrantów) jest do nabycia nowy nr tygodnika katolickiego „ Gość Niedzielny”.