Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

XI Niedziela zwykła

  1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu Królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemienić świat.
  2. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować intencje Mszy Św. na III kwartał 2022 r., czyli miesiące – lipiec, sierpień i wrzesień. Przyjmujemy również na Msze Św. gregoriańskie za zmarłych, odprawiane przez 30 kolejnych dni. Informujemy też, że są wolne terminy na Msze Św. w dni powszednie w tym roku.
  3. Zbliża się koniec roku szkolnego i katechetycznego – w piątek 25 czerwca. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwie nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach kończących ten, tak bardzo trudny rok nauki. Będziemy też prosić o dobre przeżycie wakacji. Zapraszamy na Msze Św. w dniu 25 czerwca o godz. 7, 8, 17 i 18. Do spowiedzi można przystąpić codziennie w czasie każdej Mszy Św.
  4. Dnia 14 czerwca 1999 r. Ojciec Św. Jan Paweł II odbył pielgrzymkę do Łowicza. Wracajmy do przesłania, które pozostawił nam Papież.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, do naszego kościoła:
    • w niedziele i uroczystości o godz. 16.30;
    • w dni powszednie o godz. 17.30.