Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj druga tura wyborów prezydenckich. Odpowiedzialność za Ojczyznę, za Naród jest obowiązkiem nas wszystkich. To jest też obowiązek uczestniczenia w głosowaniu. Zachęcamy wszystkich do udziału w wyborach.
  2. Dziś przypada kolejna lipcowa niedziela. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel - Jezus Chrystus. Pamiętajmy o godnym stroju, ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.
  3. W czwartek, 16 lipca, w liturgii wspominamy Najśw. Maryję Pannę z Góry Karmel. Z tej okazji zachęcamy wszystkich do świadomego noszenia przy sobie znaków przynależności do Chrystusa. Jednym z tych znaków jest medalik zawieszony na szyi. Pamiętajmy o słowach Chrystusa: „kto się przyzna do Mnie przed ludźmi, do tego Ja przyznam się przed moim Ojcem”.
  4. Podobnie jak w latach ubiegłych, w sobotę 25 lipca, z racji wspomnienia świętego Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, będzie możliwość pobłogosławienia pojazdów. Bliższe szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
  5. W lipcu i sierpniu Msze św. w dni powszednie są sprawowane o godz. 7:00 rano i popołudniu o godzinie 17:30 i 18:00. Porządek Mszy św. w niedziele pozostaje bez zmian.
  6. Wczoraj dzieci z pierwszej grupy po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa w Komunii św. Od poniedziałku do soboty będą przeżywały biały tydzień uczestnicząc we Mszy św. o godz. 18:00. Módlmy się za nie i ich rodziny, aby ten czas umacniał w nich wiarę, nadzieję i miłość.