Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

XXII Niedziela Zwykła

1. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. o godz. 7 lub 18:00. Będziemy prosić Boga o błogosławieństwo na nowy rok nauki i pracy nad sobą. Zachęcamy też do przystąpienia do sakramentu pokuty. Możliwość spowiedzi przez cały tydzień przed Mszą św. i w czasie Mszy św. o godz. 7:00, 17:30 i 18:00.

2. Podobnie jak w latach ubiegłych, raz w miesiącu będą spotkania dla rodziców i dzieci klas III, które przygotowują się do I spowiedzi i I komunii świętej. Pierwsze takie spotkanie, połączone ze Mszą św. będzie w przyszłą niedzielę o godz. 15:00. Zapraszamy więc dzieci ze Szkoły Podstawowej nr. 1, nr.2 , nr.4, i nr. 7, ze Szkoły Pijarskiej, ze Szkoły w Jamnie i Wygodzie. Przypominamy też, że w naszej diecezji obowiązuje następująca zasada: dzieci i młodzież uczęszcza na religię do szkoły a sakramenty przyjmuje w swojej parafii.

3. Po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek dla poszkodowanych w powodzi na Słowenii.

4. W czwartek, 7 września przypada I czwartek miesiąca. Będziemy się modlić o nowe i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

5. W piątek, 8 września, będziemy obchodzić święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, zwane Świętem Matki Bożej Siewnej. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7, 10, 17 i 18:00. Poświęcenie ziarna do siewu na Mszy św. o godz. 7 i 10:00. Wyjście pielgrzymki do Domaniewic ok. godz. 6:40.

6. Msze św. w dni powszednie są odprawiane o godz. 7 rano i popołudniu o godz. 17:30 i 18:00. Spowiadamy przed każdą Mszą św. i w czasie Mszy św.

7. Msza św. o Boże błogosławieństwo dla dzieci, które miały rocznicę I komunii świętej i ich rodzin, będzie odprawiona w niedzielę 24 września o godz. 11:15.

8. Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10:00.

9. We wtorek, 12 września rozpocznie się nowy cykl konferencji przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Wtorek, 12 września br, godz. 19:30 sala na plebanii.

10. Zapraszamy osoby chętne, które chcą śpiewem chwalić Pana Boga, do scholki, którą spróbujemy reaktywować. Pierwsze spotkanie na salce na plebanii 16 września o godz. 10:00.

11. W dniach od 21 do 25 sierpnia ministranci z naszej parafii przebywali na wyjeździe wakacyjnym w Gorcach. Parafia składa serdeczne podziękowania Staroście Łowickiemu za dofinansowanie wyjazdu oraz panu Jackowi Bendzie za profesjonalny przewóz uczestników wyjazdu.

12. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Młodzież, która w tym roku rozpoczęła naukę w klasie ósmej zapraszamy na spotkanie 10 września o godzinie 12:30. Spotkanie jest połączone ze Mszą świętą. Natomiast młodzież, która rozpoczęła naukę w szkole średniej zapraszamy 17 września na godzinę 12:30. Również Msza święta i spotkanie.

13. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w najbliższą sobotę o 10. Zapraszamy osoby, które chcą służyć przy ołtarzu.

14. Spotkanie dla Akcji Katolickiej, Grupy Miłosierdzia i Parafialnej Grupy Caritas w środę po Mszy wieczornej.