Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

XXVI Niedziela Zwykła

1. Rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w codziennej Mszy św. i październikowym nabożeństwie w naszym kościele: w niedzielę o godz. 16:30, w dni powszednie o godz. 17:30. Przypominamy także że w niedzielę i środy odmawiamy tajemnice chwalebne, w poniedziałki i soboty – tajemnice radosne, we wtorki i piątki – tajemnice bolesne, w czwartki – tajemnice światła. Msze św. wieczorne w dni powszednie są odprawiane o godz 17 i 18:00.

2. Dziś o godz 12:30 spotkanie dla młodzieży z klas 7, która rozpoczyna przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy czwartek, Pierwszy piątek i Pierwsza sobota miesiąca.  Msza św. dla dzieci i młodzieży w pierwszy piątek o godz. 16:30. Po mszy św. o godz 18, adoracja Najświętszego Sakramentu do godz 20:00. Spowiadamy przed każdą mszą św. i w czasie mszy św.

4. Różaniec fatimski w sobotę o godz 17:30.

5. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych i na Mszę św. listopadową za zmarłych. Za zmarłych poleconych nam w wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę o godz 9:30. Msza św. listopadowa za zmarłych będzie odprawiana codziennie o godz 17:00. Imiona naszych bliskich zmarłych możemy zgłaszać do zakrystii i kancelarii parafialnej.

6. W sobotę, 7 października odbędzie się Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Domaniewic. Zapisy i bliższe szczegóły w zakrystii.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 kolejne spotkanie połączone ze Mszą św. dla rodziców i dzieci klas III, które przygotowują się do I komunii świętej.

8. Również w przyszłą niedzielę o godz 12.30 spotkanie dla młodzieży z klas 8, pierwszych klas szkół średnich i starszych, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w tym roku.

9. Otrzymaliśmy z Caritas naszej diecezji do rozprowadzenia w naszej parafii znicze na uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Znicze można nabyć w kiosku pod chórem.

10. W zakrystii są do nabycia kalendarze ścienne na 2024 rok. Cena kalendarzy 7 zł.

11. W tym tygodniu patronują nam:

- w poniedziałek, 2 października, Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

- w środę, 4 października, św. Franciszek z Asyżu, to także dzień imienin papieża Franciszka

- w czwartek, 5 października, św. s. Faustyna Kowalska

- w sobotę, 7 października, Wspomnienie NMP Różańcowej

12. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy Bożej mądrości w codziennych wyborach, wzrastania w miłości oraz podejmowania pokornej służby względem Boga i bliźniego.