Przeskocz do treści
Slide 1
Image is not available
Slide 1
Image is not available
Slide 1 - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
Slide 1 - copy - copy - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
Image is not available
PlayPause
previous arrow
next arrow

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w codziennej Mszy św. i październikowym nabożeństwie w naszym kościele w niedziele o godz. 16.30, w dni powszednie o godz. 17.30;
  2. We wtorek, 29 września rozpoczęliśmy Kurs Przedmałżeński. Wszystkich przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa zapraszamy w każdy wtorek na salę na plebani na godz. 19.00.
  3. W przyszłą niedzielę Kościół w Polsce będzie obchodził kolejny Dzień Papieski odbywający się w tym roku pod hasłem: „Totus Tuus”. Tego dnia przeprowadzimy zbiórkę ofiar na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą uzdolnioną młodzież.
  4. Przyjmujemy na Wypominki za zmarłych i na Mszę św. listopadową za zmarłych. Za zmarłych polecanych nam w wypominkach modlimy się w każdą niedzielę o godz. 9.30. Msza św. listopadowa za zmarłych będzie odprawiana codziennie o godz. 17.00. Imiona naszych bliskich zmarłych możemy zgłaszać po każdej Mszy św. do zakrystii i do kancelarii parafialnej.
  5. W zakrystii i w kiosku pod chórem są do nabycia kalendarze ścienne na 2021 rok. Kalendarz jest poświęcony Słudze Bożemu Ks. Prymasowi Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu. Cena kalendarza – 5 złotych.
  6. Otrzymaliśmy z Caritas naszej diecezji, do rozprowadzenia w parafii, znicze na uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Znicze te możemy nabyć w kiosku pod chórem.
  7. W sobotę 10 października jest organizowana diecezjalna pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Domaniewic. Zapisy i bliższe szczegóły w zakrystii.